28 травня – 5-й онлайн майстер-клас проєкту NephroCare Learn на тему "Діаліз і трансплантація"

📢 Раді анонсувати унікальний майстер-клас №5 "Діаліз і трансплантація: як обрати найкращу терапевтичну стратегію для пацієнта, що готується до ТХН?" від освітнього проекту NephroCare Learn, який відбудеться 28 травня.

📚 Програма заходу передбачає розгляд наступних тем:

Порівняння HD vs. PD у передтрансплантаційному періоді

Переваги та недоліки кожного з методів нирково-замісної терапії

Клінічні критерії готовності пацієнта до трансплантації

Роль PD-first у зниженні алоімунізації та збереженні судинного доступу

Стратегії ведення пацієнтів у списку очікування

Мультидисциплінарний підхід до підготовки до ТХН

Модератори майстер-класу №5:

  • 🎓 Закордонець Владислав Пилипович – лікар-трансплантолог (хірург, онколог, уролог) вищої категорії, відділення хірургії та трансплантації КНП "Київський міський центр нефрології та діалізу";
  • 🎓 Шимова Анна Юріївна – заступник директора КНП "Київський міський центр нефрології та діалізу", кандидат медичних наук, лікар-нефролог відділення госпітальної нефрології з багаторічним досвідом.

📌 28 травня 2025 року (середа)

🕓 Час проведення: з 16:00 до 18:00

💻 Формат: онлайн (YouTube-трансляція)

💙💛 Участь безоплатна!

📃 Реєстрація обов’язкова для отримання сертифікату.

Реєстрація

Захід надає можливість отримати сертифікат 10 балів БПР для лікарів таких спеціальностей:

➡️ Трасплантологів

➡️ Нефрологів

➡️ Сімейних лікарів

➡️ Терапевтів

❗В рамках заходу буде можливість поспілкуватися із спікерами та поставити їм запитання в режимі прямої трансляції.

Новий рік – новий простір для Вашого розвитку разом з проєктом NephroCare Learn!

Про NephroCare Learn

📗 NephroCare Learn – це освітній проєкт майстер-класів, де провідні фахівці України в галузі нефрології та терапії актуалізують сучасні підходи до управління хронічною хворобою нирок, поділяться експертними стратегіями лікування ХХН.

📗 NephroCare Learn – проєкт, який у 2024 році об’єднав понад 10 тисяч лікарів, сприяючи обміну досвідом та впровадженню найкращих практик у лікуванні хвороб нирок.

📚 У 2025 році освітній проєкт продовжує вдосконалювати професійні знання усіх учасників мультидисциплінарної команди, котра опікується пацієнтами з ХХН.

👉 Нагадуємо:

Майстер-клас №1 "Хронічна хвороба нирок. Глобальна епідемія XXI сторіччя", що відбувся 4 вересня 2024 року, був присвячений глобальному контексту розуміння нозології "Хронічна хвороба нирок", класифікації та оцінці функціонального стану нирок, факторам ризику.


Майстер-клас №2 "Пацієнт з хронічною хворобою нирок: маршрут від сімейного лікаря до нефролога", що відбувся 16 жовтня 2024 року, висвітлив етапи ефективної взаємодії сімейного лікаря та нефролога в побудові комплексної програми лікування ХХН від початкової стадії захворювання та до термінальних стадій.


Майстер-клас №3 "Нирково-замісна терапія: варіанти та вибір", що відбувся 11 грудня 2024 року, представив найактуальнішу інформацію про методи НЗТ та доступ пацієнтів з ХХН до лікування.


Майстер-клас №4 "Хронічна ниркова недостатність: контроль ускладнень", що відбувся 27 лютого 2025 року, акцентує увагу на основних ускладненнях НЗТ.


UPDATE свої знання в нефрології з NephroCare Learn!

Обов’язкові умови отримання сертифікату*

1. Необхідно зареєструватися на захід (в т.ч. по швидкій реєстрації), вказавши Прізвище, Ім’я та По-батькові українською мовою.

2. При реєстрації слід зазначати свої особисті дані – унікальні номер мобільного телефону та e-mail адресу (заборонено реєструватися декільком слухачам на один e-mail/телефон), дату народження, освіту, місце роботи та займану посаду.

3. Бути лікарем тієї спеціальності для якої проводиться захід.

4. У день заходу перейти на онлайн-трансляцію за посиланням з e-mail або Viber повідомлення, які відправляються заздалегідь в той же день (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції").

5. Пройти тестування в той же день та час, коли проводиться захід, в рамках його програми.

6. Посилання на тести надсилається на e-mail адресу та Viber учасникам, які долучились до онлайн-трансляції та є лікарями тієї спеціальності, для якої проводиться захід. Прохідний рівень – не менше 80 балів.

7. За результатами тестування Ви можете одразу завантажити сертифікат з сторінки тестування або отримати сертифікат на вказану при реєстрації e-mail адресу протягом тижня після заходу (зверніть увагу, що лист може потрапити в папку "Спам", "Реклама", "Промоакції").

8. Сертифікати з балами видаються лише тим лікарям, які обіймають посаду "Лікар-спеціаліст". Сертифікати не видаються:

  • молодшому медичному персоналу
  • лікарям, спеціальності яких не зазначені в переліку під час реєстрації заходу БПР
  • науковим співробітникам
  • викладачам
  • доцентам
  • інтернам
  • аспірантам

9. Інформація про результати тестувань подається у вигляді звіту для Центру тестування, у такому форматі:

  • ПІБ
  • дата народження
  • електронна адреса
  • освіта
  • місце роботи
  • найменування займаної посади
  • результати тестувань

Офіційні джерела: 

  1. Положення про системубезперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’язатверджене постановою Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 725.
  2. Порядок функціонуванняелектронної системи забезпечення безперервного професійного розвиткупрацівників сфери охорони здоров’я
  3. Наказ МОЗ України від 22.02.2019р. № 446 (атестація лікарів)

* Сертифікат дає право на нарахування балів БПР (безперервний професійний розвиток для лікарів) відповідно до Наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. №446.

Телефон для довідок: 0800-400-405 (робочі години ПН - ПТ з 09:00 до 18:00)

Рекомендуємо підписатися на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал – він регулярно поповнюється цікавими та актуальними доповідями відомих українських та міжнародних спікерів зі сфери медицини.

Реєструвалися на наші заходи раніше

Підпишіться на чат-бот "Infusion Therapy" у Telegram, або на VIBER ЧАТ-БОТ "Infusiontherapy". Отримуйте актуальну інформацію, цікаві анонси та новини на тему інфузійної терапії!